Konsultacje modelu biznesowego

Chcesz sprawdzić, czy Twoje biznesowe założenia mają sens? Potrzebujesz pomocy w zbudowaniu arkuszy z symulacją przepływów w Twojej spółce?

Pomożemy dopracować Twój model biznesowy tak, aby był zrozumiały dla inwestorów.

Tworzenie modeli biznesowych to nasz chleb powszedni

Małe wyznanie: kochamy modele biznesowe. Kochamy je budować, poprawiać, udoskonalać. Najbardziej lubimy ten moment, kiedy poznając cudzy pomysł, nagle rozumiemy, że mamy do czynienia z czymś, co jest błyskotliwe, innowacyjne i ma szanse powodzenia. Chcemy dostarczać takich momentów Twoim inwestorom.

Kilkakrotnie byliśmy świadkami tego, jak – wydawałoby się – kuloodporne i wodoszczelne pomysły na biznes prują się od jednej nitki, wyciągniętej przez dociekliwego potencjalnego inwestora. To nie był miły widok. Naszą rolą jest sprawić, byś nigdy nie znalazł się w takiej sytuacji.

Na szczęście my także jesteśmy dociekliwi. Zadamy Ci niewygodne pytania, będziemy szukać dziury w całym – aby nie znaleźli jej przyszli inwestorzy. Dzięki temu lepiej poznasz swój biznes. Być może Twoje projekcje finansowe opierają się na błędnych danych? Może da się lepiej wykorzystać kluczowe zasoby Twojego przedsiębiorstwa? A może Twoja firma przyjęła założenia, które odbiegają od realiów rynkowych i nawet sobie tego nie uświadamiasz? Czasami proste działania szybko wskazują elementy, które łatwo poprawić.

Model biznesowy to Twoja najlepsza wizytówka

Model biznesowy to absolutny rdzeń, podstawa i esencja. Czy to znaczy, że musisz przyjść do nas z perfekcyjnym i dopracowanym w każdym szczególe pomysłem? Nie. Korzystając z naszych doświadczeń korporacyjnych, startupowych i inwestycyjnych pomożemy Ci dopracować ten model oraz wskażemy elementy, które można w nim udoskonalić.

Pokażemy, jak zbudować symulacje i prognozy przychodów. Przyjrzymy się, jak wygląda struktura kosztów. Pomożemy także znaleźć takie źródła finansowania, które pozwolą spokojnie rozwijać pomysł. Możemy nawet przeprowadzić ewaluację Twojego produktu lub usługi.

Na etapie poszukiwania funduszy to model biznesowy jest Twoim produktem, zadbamy więc o to, by był przejrzysty i atrakcyjny dla Twoich „klientów” – czyli potencjalnych inwestorów.

Chcesz, abyśmy zaprosili Cię na bezpłatną konsultację?

Opisz krótko swój pomysł lub zalinkuj materiały (tekst, prezentacja, strona www). Powiedz nam, czego szukasz.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu materiałów dla inwestorów, konsultacji dotyczącej pozyskiwania finansowania, a może wsparcia w przygotowaniu dokumentów o charakterze formalnym?

Jeśli uznamy Twój projekt za ciekawy i pasujący do profilu Emiteo, zaprosimy Cię na bezpłatne konsultacje.

Masz już pitchdeck?
Wyślij go nam i pomóż lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Przeciągnij i upuść lub kliknij, aby wybrać plik

PDF/PowerPoint

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

Co mówią o nas nasi klienci?