Szukasz inwestora?

Jesteśmy teamem ekspertów, który pomoże pozyskać finansowanie dla Twojej firmy. Szukasz inwestora strategicznego? Zastanawiasz się, czy profil Twojej działalności może zaciekawić fundusze VC, a może interesuje Cię emisja akcji i crowdfunding udziałowy? Poniżej znajdziesz obszary, w których możemy Cię wesprzeć.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomoc w przygotowaniu materiałów dla inwestorów

Jeżeli szukasz inwestora, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Potrzebujesz pomocy w stworzeniu pitchdecku, onepagera albo video explainera? Przygotujemy dla Ciebie wszystkie potrzebne materiały zarówno od strony merytorycznej, jak i graficznej.

Szukam inwestora

Crowdfunding inwestycyjny, self-funding, finansowanie długiem, anioł biznesu czy VC? Jest wiele metod pozyskiwania kapitału. Która jest najlepsza dla Twojej firmy? Dowiedz się, od czego zacząć i jak przygotować się na spotkanie z inwestorem.

Doradztwo formalne

Chcesz skonsultować umowę wspólników? Potrzebujesz pomocy w napisaniu jej od zera? Chcesz mieć pewność, że jesteś dobrze zabezpieczony przed niesymetrycznymi zapisami umowy inwestycyjnej? Możemy Ci z tym pomóc.

Konsultacje modelu biznesowego

Chcesz sprawdzić, czy Twoje biznesowe założenia mają sens? Potrzebujesz pomocy w zbudowaniu arkuszy z symulacją przepływów w Twojej spółce? Pomożemy dopracować Twój model biznesowy tak, aby był zrozumiały dla inwestorów.

Czy to właśnie Tobie możemy pomóc?

Prowadzisz firmę i potrzebujesz środków, aby przyśpieszyć jej rozwój?

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak pozyskać fundusze na start?

Stworzyłeś model biznesowy dla swojego biznesu, ale chciałbyś go z kimś skonsultować?

Nie wiesz jak przygotować się na spotkanie z inwestorem?

Zastanawia Cię na co zwrócić uwagę podczas tworzenia umowy wspólników lub umowy inwestycyjnej?

Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to powinieneś skorzystać z naszych usług!

Umów się na bezpłatną konsultację!

Powiedz nam, czego szukasz. Czy potrzebujesz pomocy w przygotowaniu materiałów dla inwestorów, konsultacji dotyczącej pozyskiwania finansowania a może pomocy w przygotowaniu dokumentów o charakterze formalnym?

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

Co mówią o nas nasi klienci?

Współpracując z nimi masz poczucie, że są oni Twoimi przewodnikami

Poznaj nas

Dawid Paczka

Swój pierwszy start-up rozwinął globalnie, pozyskując klientów w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Obecnie współtwórca i CEO Emiteo. Jego przemyślenia możecie przeczytać na blogu www.kosztalternatywny.pl .

Maciej Filipkowski

Z ponad 30 startupami w swoim portfolio Maciej jest jednym z najbardziej doświadczonych Aniołów w Polsce. Były prezes DELLa oraz VP Samsunga zasiadał w radach nadzorczych takich spółek jak InPost S.A., Morele.net Sp. z o.o czy Grupa Pracuj. Autor audycji Zaprojektuj Swoje Życie.

Michał Klimowicz

Adwokat, ekspert prawa spółek handlowych. Ponad 10 lat doświadczenia w jednej z największych warszawskich kancelarii. Absolwent Prawa na Uniwersytecie Warszawskim.

Mateusz Drabent

Prowadził działy contentu takich esportowych gigantów jak Kinguin czy G2 Esports. Współpracował m.in z ESL, Amica, TEDx, Radosławem Kotarskim, Dawidem Podsiadło. Współtwórca domu produkcyjnego Aftervision.

Umów się na bezpłatną konsultację!

Powiedz nam, czego szukasz. Czy potrzebujesz pomocy w przygotowaniu materiałów dla inwestorów, konsultacji dotyczącej pozyskiwania finansowania a może pomocy w przygotowaniu dokumentów o charakterze formalnym?

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności