KTS Weszło SA

Dołącz do niezwykłego projektu sportowo-edukacyjnego!

W 2018 r. zrealizowaliśmy marzenie o drużynie piłkarskiej budowanej od podstaw, w oparciu o zaangażowanie społeczności. Obecnie zespół KTS Weszło idzie jak burza. W minionym sezonie zdominowaliśmy A-Klasę, awansując do ligi okręgowej na pięć kolejek przed końcem rozgrywek. Teraz zapraszamy fanów i inwestorów, by pomogli nam rozwijać ten pomysł.

Wspólnie stworzymy sportowo‑edukacyjny projekt, napędzany tym samym entuzjazmem, wizją i biznesowym podejściem!

Oto KTS Weszło SA!

Działalność spółki oparta będzie na trzech filarach: drużynie piłkarskiej, akademii futbolu dla dzieci i młodzieży oraz centrum sportowym. Dodatkowym, ale nie mniej ważnym aspektem będzie aktywność społeczna.

Nasza spółka akcyjna połączy nasze doświadczenie oraz medialne atuty KTS Weszło z korzyściami z dobrze dobranych partnerstw biznesowych.

A gdyby stworzyć najfajniejszy klub świata?

Dlaczego nie celować wysoko? Dlaczego nie rozważać najbardziej szalonych wariantów? Od zawsze kręciła mnie idea klubu należącego w znacznej części do kibiców i przez nich w znacznej części zarządzanego.

DLACZEGO AKURAT TEN KLUB?

Każdy może założyć „klub zarządzany przez kibiców”. Były takie próby na świecie i w Polsce. Jak jest na świecie, nie będę się wymądrzał, ale moim zdaniem w Polsce my możemy to zrobić najlepiej. A kto wie, może nawet my możemy to skutecznie zrobić jako jedyni.

Gdybyśmy od razu odpalili KTS w taki sposób, nie bylibyśmy wiarygodni, a ja nawet nie wiedziałbym, czy zapraszam was do wspólnej zabawy, czy wspólnej gehenny. Teraz już wiem — zabawy fantastycznej i wciągającej jak narkotyk. Dzisiaj jesteśmy 3 lata dalej, mamy wsparcie solidnych marek. Przez 3 lata pokazaliśmy, że wiemy, o co w tym całym biznesie chodzi. Moim zdaniem nikt inny nie zdołałby zebrać na dzień dobry tak dobrych i doświadczonych zawodników, a potem jeszcze dołożyć

transferów ze szczebla centralnego (Wojciech Małecki z Olimpii Grudziądz, Daniel Ciechański z Elany Toruń, Dominik Byszewski z Ruchu Chorzów), nie wspominając już o rodzynkach w postaci Merveille’a Fundambu oraz Jonathana Simby, którzy wyfrunęli z naszego gniazdka, by robić prawdziwe kariery. Nikt inny nie zdołałby tego odpowiednio nagłośnić, rozhulać, pokazać. Nikt inny nie ma strony, kanałów video, YouTube i radia jednocześnie. Nikt inny nie ściągnie na trybuny takich postaci. I nikt inny z tego poziomu rozgrywkowego nie zostałby zaproszony do startu w turnieju Amber Cup, czy też nikt inny nie zagrałby sparingu z Arką Gdynia. Mówiąc krótko — moim zdaniem przez te 3 lata sportowo i organizacyjnie się uwiarygodniliśmy.

Dlatego teraz nadszedł czas na…

Klub Towarzysko-Sportowy Weszło

…Football Manager na żywo!

Od samego początku budujemy Klub Towarzysko‑Sportowy Weszło na przejrzystych zasadach, a otwartość na tworzących go fanów jest dla nas ważna. Dalszy rozwój spółki pozwoli nam stworzyć jeszcze efektywniejsze narzędzia do zarządzania zespołem przez społeczność jej akcjonariuszy-współwłaścicieli.

To będzie Football Manager, ale w realu!

Dokładne zasady jego działania ogłosimy bliżej startu emisji. Jednak najważniejszymi założeniami naszego Football Managera możemy się podzielić już dziś!

Przykładowa wizualizacja aplikacji

Dziel się swoimi sugestiamiChcemy, aby nasi kibice współtworzyli z nami zarząd klubu i podejmowali z nami kluczowe decyzje.
Głosuj bez wahaniaW bieżących kwestiach klubowych decydować będą wszyscy akcjonariusze, poprzez głosowania na specjalnej, zamkniętej platformie.
Decyduj o losach klubuKażdy akcjonariusz będzie mógł składać wnioski, które po wcześniejszej aprobacie zarządu będą podlegać głosowaniu.
Komitet transferowySpośród najbardziej zaangażowanych akcjonariuszy wybierzemy komitet transferowy, który będzie wspierał dyrektora sportowego oraz trenera w decyzjach dotyczących składu zespołu.
Pełna transparentnośćKażdy akcjonariusz będzie miał dostęp do informacji na temat aktualnego stanu konta klubowego oraz listy bieżących wydatków klubu.
Centrum sportowo-edukacyjne

STANOWSKI!!! Zbudujmy razem wyjątkowe centrum sportowo-edukacyjne!

Naszym kolejnym celem jest znalezienie gruntu pod sportowo‑edukacyjny ośrodek z ofertą dla amatorskich i profesjonalnych sportowców. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak deficytowym dobrem są jakościowe boiska w stolicy. Dlatego stworzymy klubowy stadion KTS Weszło, wraz z boiskiem treningowym osłoniętym balonem. Nasze centrum stanie się też kwaterą główną spółki KTS Weszło SA.

Cały obiekt nie będzie jednak służył tylko naszemu klubowi. Amatorskie drużyny będą mogły wynajmować całoroczne, kryte boisko, a profesjonalne zespoły korzystać z naszego zaplecza, aby urządzać dłuższe wyjazdy szkoleniowe lub jednodniowe zgrupowania przed ważnym meczem. Dzięki temu, w przeciwieństwie do większości klubowych stadionów w Polsce, nasze centrum nie będzie obciążeniem finansowym dla klubu, lecz źródłem dodatkowych przychodów.

Posiadasz lub znasz kogoś, kto posiada grunt o powierzchni minimum 2 ha na terenie Warszawy?

Teren ten spełnia kryteria formalne i można wybudować na nim nasz obiekt?

Dotychczasowa historia KTS Weszło w obiektywie

Akademia Piłkarska
Charytatywność

Wspierajmy wykluczonych, stwórzmy akademię piłkarską!

Sukcesy sportowe to fantastyczna sprawa. Chcemy jednak, by KTS Weszło było czymś więcej niż świetną drużyną. Marzy nam się projekt, który nie tylko dostarcza rozrywki, ale realnie pomaga tym, którzy pomocy potrzebują.

Jakie inicjatywy chodzą nam po głowie?

Nowa baza pozwoli nam powołać Akademię KTS Weszło, czyli szkółkę piłkarską, która wprowadzi dzieci w świat futbolu. Profesjonalne treningi, w połączeniu z luźną atmosferą i przyjazną społecznością skupioną wokół drużyny, to wspaniała przygoda dla najmłodszych.

Na pierwszym miejscu stawiamy aktywizację, nie rywalizację, ale najbardziej utalentowane dzieciaki dostaną szansę na dołączenie do naszej drużyny.

Akademia piłkarska otworzy się także dla tych, którzy nie mogą trenować ze względu na sytuację materialną lub rodzinną. Zaangażujemy drużynę KTS Weszło i jej fanów poprzez mecze charytatywne, zbiórki wśród kibiców oraz akcje ze znanymi sportowcami. Wszystko po to, by wspierać i umożliwiać dzieciom z mniej uprzywilejowanych rodzin trenowanie naszej ukochanej dyscypliny.

  • Akademia piłkarska
  • Mecze charytatywne
  • Zbiórki wśród kibiców

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ,

a poinformujemy Cię o każdym kolejnym ruchu!

Dyskusja