IronResorts
by IronWay - droga do IronMana

Zainwestuj w resort sportowy

Cześć, nazywam się Lech Jaroniec. Jeżeli interesujesz się triathlonem, możesz kojarzyć mnie z social mediów jako IronWay. To właśnie pod tą nazwą rozwijamy jedną z najdynamiczniej rosnących marek triathlonowych w Polsce - „IronWay - droga do IronMana”.

Dziś, chcemy pójść krok dalej. Jesteśmy w trakcie budowy IronResorts Sierosław, pierwszego z sieci ośrodków sportowych dedykowanych pasjonatom triathlonu. Wkrótce będziesz mógł stać się jego współwłaścicielem i wspólnie ze mną wspierać pasję tysięcy sportowców.

Zapisz się na alert inwestora,
aby dowiedzieć się o starcie kampanii.

Inwestując w IronResorts, czerpiesz zyski z całego hotelu, a nie jednego apartamentu

O inwestycji w IronResorts

IronResorts to projekt zrodzony z pasji do sportu, ale też pragmatyzmu. Nie jest to kolejny, bezosobowy aparthotel, promowany wizerunkiem mniej lub bardziej znanego influencera. Naszym celem jest stworzenie w całej Polsce sieci miejsc, w których będziemy mogli wspólnie trenować; miejsc, które połączą sport z biznesem oraz wypoczynkiem; miejsc które umożliwią nam bić kolejne rekordy i poznawać ludzi o podobnej filozofii życia.

IronResorts Sierosław to nasz pierwszy obiekt. W trakcie następnych kilku lat, planujemy otworzyć kilka podobnych kompleksów w dogodnych lokalizacjach w całym kraju.

 • Obozy i warsztaty sportowe
 • Treningi i eventy open water
 • Zorganizowane imprezy sportowe
 • Sale trenigowe na wynajem
 • Catering sportowy
 • Opieka trenerska
 • Wypożyczalnia sprzętu
 • Wynajem sal

Inwestując w IronResorts, stajesz się kimś więcej niż akcjonariuszem

Główną korzyścią, którą otrzymasz jako inwestor IronResorts, są oczywiście akcje, które uczynią Cię akcjonariuszem spółki. To jednak nie wszystko.

Wspierając IronResorts, staniesz się przede wszystkim częścią grupy zapaleńców, których łączą wspólne pasje - pasja do aktywnego trybu życia, pasja do pokonywania własnych słabości oraz pasja do zdobywania nowych szczytów.

W ramach podziękowania za zaufanie, jakie okażą nam inwestujący, planujemy przygotować specjalne benefity, przeznaczone wyłącznie dla tego wyjątkowego grona.

Do pakietów akcji dołączymy nie tylko spersonalizowane nagrody rzeczowe, ale również status IronResorts VIP. Status ten gwarantować będzie nie tylko zniżki na pobyt w ośrodku, ale także szereg innych benefitów. Dokładny skład przygotowanych pakietów poznacie wraz ze startem kampanii.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, jakie mamy w planie, kolejne szczegóły podamy już wkrótce.

Pamiętaj, by stać się częścią projektu IronResorts, nie musisz inwestować dużych pieniędzy.
Zakup już jednej akcji sprawi, że staniesz się akcjonariuszem naszej spółki, a tym samym częścią tego projektu!

Etap 1

Budowa pierwszego etapu jest na ukończeniu. Sfinansowaliśmy ją w pełni ze środków własnych.

Budowa pierwszego etapu jest na ukończeniu. Sfinansowaliśmy ją w pełni z środków własnych. Otwarcie obiektu dla gości będzie miało miejsce w trakcie najbliższego sezonu triathlonowego. Obecnie budynek jest w stanie surowym zamkniętym: posiada mury, okna i dach, wykańczamy elewacje. Pełne ukończenie prac składających się na pierwszy etap planowane jest na wiosnę 2021, a otwarcie przewidujemy niewiele później — w wakacje. Jednocześnie cały czas monitorujemy sytuację epidemiczną i związane z nią ograniczenia gospodarcze, które powodują, że podanie konkretnych dat nie jest możliwe.

 • Powierzchnia
  ok. 450 m2
 • 15 pokoi
  z łazienką i klimatyzacją
 • Kawiarnia
  z obsługą śniadań
 • Sala uniwersalna
  ok. 100m2
 • Parking na
  25 samochodów
 • Kuchnia z zapleczem
  socjalnym
 • Plac zabaw
  dla dzieci

Etap 2

Drugi etap zakłada rozbudowę ośrodka o dodatkowe miejsca noclegowe, części usługowe oraz spa. Ponadto stworzymy w nim przestrzeń konferencyjną. Z jednej strony zwiększy to atrakcyjność kompleksu dla przyszłych gości, a z drugiej strony pozytywnie przełoży się na dochodowość całego obiektu.

 • Powierzchnia
  ok. 300 m2
 • Fotowoltaika
 • Sala restauracyjna
 • 4 sale uniwersalne
  ok. 70m2
 • Parking na
  20 samochodów
 • SPA ogrodowe
  (sauna i jacuzzi)
 • Ładowarka
  do samochodów
  elektrycznych

Start emisji zbliża się wielkimi krokami

Praca nad powstaniem pierwszego ośrodka IronResorts wre. W poniższym filmie odpowiadam na najczęściej zadawane ostatnio pytania, czyli m.in.:
 • czy w hotelu będzie basen?
 • jak rozwiązana zostanie kwestia wyżywienia?
 • kiedy planujemy ruszyć z emisją?
 • z kim będziecie mogli trenować?
 • jakie inne zajęcia przewidujemy prowadzić?
 • jakie jest nasze podejście do dywidend?
 • jakie mamy plany na imprezy okolicznościowe?
 • dlaczego wybraliśmy crowdfunding nad fundusze inwestycyjne?

Mówią o nas!

Wywiad dla horecabc.pl

Rafał Krzycki z horecabc.pl zaprosił mnie do opowiedzenia o Iron resort na łamach jego serwisu. Obejrzyj naszą rozmowę, z której dowiecie się szczegółów o specyfice pierwszego obiektu, który zostanie otwarty w wakcje tego roku pod Poznaniem.
Poznaj emitentów: Webinar IronResorts

Zapraszam do obejrzenia pierwszego webinaru z serii. Poznaj Emitentów. Dowiesz się z niego między innymi o różnicach pomiędzy IronResorts a klasycznymi obiektami tego typu.

Co nas wyróżnia?

Doświadczony i zaangażowany zespół
Lech Jaroniec

Od czterech lat związany z triathlonem. Stworzył jeden z najdynamiczniej rozwijających się kanałów triathlonowych w Polsce.

IronResorts - Wykres
Paweł Jaroniec

Doświadczony developer projektujący i budujący zarówno budynki mieszkalne, jak i usługowe oraz przemysłowe. Realizuje projekty w ramach dwóch firm ppi.com.pl oraz jprojekt.eu

Trenerzy

Współpraca z najlepszą kadrą trenerską pozwoli nam na stworzenie miejsca, w którym będą mogli szkolić się przyszli czołowi zawodnicy polskiego triathlonu. Za aspekt szkoleniowy w IronResort będzie odpowiadał znany i lubiany trener personalny i triathlonista Jarosław Skiba oraz Maciej Bodnar – utytułowany zawodnik Pro należący do polskiej czołówki oraz posiadający kilkuletnie doświadczenie, poparte sukcesami w zakresie prowadzenia zawodników MBC Team. To nie jedyni trenerzy, którzy będą związni z ośrodkiem IronResorts. Planujemy nawiązać współpracę z trenerami wizytującymi, którzy wraz z rozpoczęciem sezonu poprowadzą warsztaty treningowe w naszym ośrodku.

Jarosław Skiba

Absolwent poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Z wykształcenia pedagog, trener pływania, lekkiej atletyki i triathlonu. Związany z triathlonem od 1997r jako zawodnik i trener. Jest prekursorem, trenerem i koordynatorem paratriathlonu w Polsce, medalistą MP w triathlonie.

Maciej Bodnar

Związany z triathlonem od 2012 roku jako czynny zawodnik PRO. Od 2016 roku trenuje swoich podopieczny pod marką Maciej Bodnar Coaching. W swojej opiece trenerskiej stawia nacisk na świadomość zawodnika, zależy mu na zrozumieniu przez niego procesu treningowej. Dzięki wypracowanym przez lata autorskim metodom z sukcesami pomaga swoim uczniom bić kolejne rekordy.

Świetna lokalizacja

Obwodnica S11 --- 4 km
Lotnisko Ławica --- 11 km
Autostrada A2 --- 9 km
SE Nierpuszewo --- 8 km
Tarnowo Podgórne --- 6 km

Znamy potrzeby triathlonistów, dlatego pieczołowicie szukaliśmy i w końcu znaleźliśmy idealną lokalizację dla naszego ośrodka.

IronResorts Sierosław ulokowany jest 11 km od lotniska w Poznaniu. Dzięki bliskości jezior, tras rowerowych oraz biegowych, oferuje świetne warunki treningowe.

Motyw przewodni to sport, ale...
Wiemy jak połączyć sport i biznes.

Tworząc IronResorts skupiliśmy się nie tylko na ofercie dla sportowców. Naszą przestrzeń projektujemy w taki sposób, aby mogły w niej być organizowane imprezy okolicznościowe, konferencje oraz szkolenia tematyczne.

Dywersyfikacja ryzyka
Inwestycja w tradycyjne nieruchomości mieszkaniowe lub aparthotele wiąże się z ryzykiem pustostanów.

Im mniejsze obłożenie, tym mniejsze zyski właściciela. Inwestując w IronResorts, czerpiesz zyski z całego hotelu, tzn. z wynajmu pokoi gościnnych, przychodów restauracji, spa czy też wpływów z organizowanych szkoleń, konferencji lub turnusów triathlonowych.

Ponadto nie musisz zajmować się ani obsługą, ani logistyką związaną z wynajmem. Zadbaliśmy o wszystko.

Masz dodatkowe pytania?

Śmiało, zadaj je w sekcji komentarzy lub umów się na 15-minutową rozmowę z założycielami IronResorts.

Dyskusja