Pomoc w przygotowaniu materiałów dla inwestorów

Podczas szukania inwestora pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Potrzebujesz pomocy w stworzeniu pitch decku, onepagera albo video explainera?

Przygotujemy dla Ciebie wszystkie potrzebne materiały zarówno od strony merytorycznej, jak i graficznej.

Zaprezentuj swój biznes!

Naturalnie, z punktu widzenia inwestorów, w każdym przedsięwzięciu biznesowym liczy się przede wszystkim jakość pomysłu, realny model biznesowy czy kompetencje jego założycieli. Warto jednak pamiętać, że także podczas dokonywania inwestycji do pewnego stopnia kupujemy oczami. Niestety masz tylko jedną szansę, by zrobić dobre pierwsze wrażenie i przekazać kluczowe informacje o Twoim biznesie.

Proste rozwiązanie palącego problemu

My mamy żal do autorów tych wszystkich świetnych pomysłów, w które nie zainwestowaliśmy, bo pitch deck był napisany na kolanie. A wiesz dlaczego nie zdecydowaliśmy się udzielić im finansowania? Bo zazwyczaj profesjonalizm prezentacji dla inwestorów to bardzo dobry wyznacznik dojrzałości firmy oraz etapu, na jakim znajduje się pomysł. Zazwyczaj firma, która nie potrafi jasno przedstawić inwestorowi swojego pomysłu, nie przekona też do siebie potencjalnych klientów. Jeśli prezentacja nie jest prosta, klarowna, przyjazna i atrakcyjna, trudno uwierzyć, że końcowy produkt czy usługa takie będą.

Truizmy? Uwierz nam, mamy zdecydowanie zbyt wiele przykładów obiecujących firm, którym nie udało się pozyskać finansowania z trywialnych powodów.

Brzmi zniechęcająco? W tym miejscu wkracza Emiteo - całe na fioletowo. Nasi graficy zaprojektują piękny i przejrzysty wizualnie pitch deck, a copywriterzy opracują trafne i rzeczowe teksty. Jednak przede wszystkim, wspólnie z Tobą, zaprojektujemy story, czyli historię Twojego pomysłu oraz opracujemy informacje, które wraz ze swoim zespołem przekażesz światu poprzez materiały dla inwestorów.

Pitch deck to nie tylko uporządkowane slajdy

Twój serwis łatwiej pokazać niż go opisać? Nie ma sprawy, kochamy infografiki i animowane explainery. Nikt nie opowie o Twoim biznesie jak CEO lub jego założyciel? Świetnie, nakręcimy z nim wywiad wideo. Masz świetny zespół, którym chcesz się pochwalić? Stworzymy prezentację, która zaakcentuje jego mocne strony. Twój produkt skutecznie rozwiązuje problem Twoich klientów? Pomożemy Ci podkreślić ten fakt.

Dla niedoświadczonego oka pitch deck może wyglądać jak banalna prezentacja czy zbiór slajdów - my wiemy z doświadczenia, że czas poświęcony na jego przygotowanie zwraca się wielokrotnie.

Z naszą pomocą będziesz o krok przed konkurencją na każdym etapie poszukiwania finansowania dla Twojego biznesu!

Chcesz, abyśmy zaprosili Cię na bezpłatną konsultację?

Opisz krótko swój pomysł lub zalinkuj materiały (tekst, prezentacja, strona www). Powiedz nam, czego szukasz.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu materiałów dla inwestorów, konsultacji dotyczącej pozyskiwania finansowania, a może wsparcia w przygotowaniu dokumentów o charakterze formalnym?

Jeśli uznamy Twój projekt za ciekawy i pasujący do profilu Emiteo, zaprosimy Cię na bezpłatne konsultacje.

Masz już pitchdeck?
Wyślij go nam i pomóż lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Przeciągnij i upuść lub kliknij, aby wybrać plik

PDF/PowerPoint

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

Co mówią o nas nasi klienci?